LOGO


Kurumsal

Biz Kimiz

Biz Kimiz


Merhaba;

Evin kıymeti akşam olunca anlaşılır. Yaşadığımız en önemli mekan “ev”dir. Bir evin güzelliği kendi içerisinde uyumudur, ev halkının memnun olan gönülleridir.

Evin iç yerleşimi, mobilyalarından aksesuarlarına, aydınlatmalarından halılarına kadar bir bütünlük oluşturmalıdır. Davetkar, zarif, sakin ve içten olmalıdır. Bir evin kendisine sahip olanın yuvası olabilmesi için öncelikle onun yaşam tarzını yansıtması gerekmektedir.

TOWLYMobilya 1993 yılında kuruldu ve o tarihten bu yana hem ülkemizde hem de ihracat yaptığı onlarca ülkedeki binlerce evi zariflik ve bütünlük içerisinde donattı.

TOWLY Mobilya tasarıma önem veriyor ve başka yerde bulamayacağınız patenti kendine ait özel ürünler üretiyor. Trendi ve modayı yakından takip eden TOWLY Mobilya çok geniş ürün yelpazesi ile zor seçimleri kolaylaştırıyor.

Ürünlerini her zaman güncel tutmak TOWLY Mobilya’nın temel yaklaşımlarındandır. İleri teknoloji kullanarak kaliteden ödün vermeden üretim yapmak vazgeçmeyeceği prensibidir.

Mobilya seçiminizi kolaylaştırmak, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla evinizi istediğiniz zariflikte donatmak için TOWLY Mobilya bayilerine bekliyoruz.

Estetik, kaliteli, özgün, fonksiyonel ve uygun fiyatlara sahip ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. 1993’ten bu yana olduğu gibi…

TOWLY MOBİLYA AİLESİ

 

 

Tanıtım VideolarımızHedeflerimizde Müşterilerimizin mutluluğu daima bir adım öndedir

Ürünlerimizi süresinde yetiştirebilmek için çok çalışıyoruz

Sattığımız Her Ürün Bizler için Aynı Değer ve Garantidedir.
FUARLAR


Fuarlarımız

HABERLER


 • Ocak 2017

  13.İmob

  Ocak 2017

  13.İmob

  13. İmob İstanbul Mobilya Fuarına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Towly Ailesi

 • Nisan 2017

  Yeni Yüzümüz

  Yeni Yüzümüz

  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik.

  Towly Ailesi


Satış Sonrası Hizmet


Towly, garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermektedir. Tüketiciden kaynaklanmayan hatalarda, parçaların arıza tespitleri uzman ekiplerce ücretsiz olarak yapılır. Arıza tespit edilmesi halinde bayi, tüketiciden herhangi bir ücret talep etmeksizin servis bakım hizmetinin gerçekleştirmesini sağlar.

Tüketiciden kaynaklanan hatalarda ise arıza parça gerektirmeyen, yalnızca bakımla giderilecek bir sorunsa bayi hiçbir ücret talep etmeksizin ücretsiz servis ve bakım hizmetinin verilmesini sağlar.